Praca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy znanego producenta farmaceutycznego, firmy FSP „GALENA”.

Jesteśmy jedną z najstarszych, polskich firm farmaceutycznych produkującą m.in. leki kardiologiczne oraz stosowane w leczeniu alergii. Stale rozszerzamy ofertę produktów i usług dla pacjentów. Kierujemy się zasadą: „Wszechstronność, Wiarygodność, Jakość”. Staramy się inwestować nie tylko w technologie, siłą naszej Firmy są ludzie ją tworzący.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowiska:

Kierownik Produktu

Główne zadania i zakres odpowiedzialności:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla określonych produktów
  • Monitorowanie i analiza bieżących wyników sprzedaży
  • Obserwacja rynku farmaceutycznego i tworzenie analizy niezbędnych do podejmowania decyzji o wprowadzeniu nowych produktów do naszego portfolio
  • Przygotowanie planów sprzedaży, w tym zarządzanie ceną i marżą
  • Organizowanie konferencji oraz przygotowywanie prezentacji produktowych
  • Utrzymywanie kontaktów ze środowiskiem medycznym, Key Opinion Leaderami
  • Odpowiedzialność za przygotowanie materiałów promocyjnych, zarządzanie nimi i ich efektywne wykorzystanie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane marketing
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera (Kierownika Produktu) w firmie farmaceutycznej
  • Doświadczenie w promocji produktów Rx będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji, analitycznego myślenia i wnioskowania
  • Praktyczna umiejętność budowania i wdrażania strategii marketingowej
  • Doświadczenie w kreowaniu i poszukiwaniu nowych produktów (Business Development)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności w motywowaniu zespołów przedstawicielskich
  • Dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System bonusowy zależny od wyników
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny
ROZWIŃ

KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

(w pełnym wymiarze godzin – umowa o pracę)

Oczekujemy:

  • dwuletniego doświadczenia w sprzedaży do kluczowych klientów z obszaru farmaceutycznego (sieci aptek) potwierdzonego dobry wynikami
  • Silnej motywacji
  • Uczciwości i zaangażowania
  • Pracowitości i systematyczności
  • Umiejętności myślenia analitycznego i pracy na liczbach
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodu (prawo jazdy kat. B)
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w zespole profesjonalistów i w przyjaznej atmosferze
  • Najwyższy standard GMP oferowanych produktów
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
  • Opiekę medyczną
ROZWIŃ

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

Oczekujemy:

  • rocznego doświadczenia zawodowego jako przedstawiciel medyczny
  • Potwierdzonych sukcesów zawodowych
  • Nastawienia na cel
  • Zaangażowania i dyspozycyjności
  • Umiejętności budowania relacji i pozyskiwania nowych klientów

Oferujemy:

  • Najwyższy standard oferowanych produktów
  • Szkolenia
  • Pakiet medyczny
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

ROZWIŃ
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FSP „GALENA", ul. Krucza 62, 53-411 Wrocław, KRS: 0000025219, NIP: 8960002953, REGON: 00040296800000, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym rekrutacji przyszłych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu internetowego www.galena.pl.
UA-52809527-1