O nas

Jesteśmy producentem leków i suplementów diety, który od wielu lat prężnie rozwija się na rynku farmaceutycznym. Długoletnia działalność wzbogaciła nas o wiele doświadczeń pozwalających nam trafnie reagować na potrzeby rynku, dzięki czemu cieszymy się ugruntowaną pozycją w sektorze farmaceutycznym. Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „GALENA” to ponad 75 lat doświadczenia. Nasza oferta obejmuje nie tylko gotowe formy leków i suplementów diety, ale również aktywne substancje farmaceutyczne produkowane na potrzeby własne oraz firm zewnętrznych, a także produkcję kontraktową.

Każdego dnia stawiamy na rozwój firmy, udoskonalając nasze produkty, aby zmieniać życie pacjentów na lepsze. Na każdym etapie wytwarzania naszych produktów dbamy o najwyższe standardy produkcyjne. Łączymy lata tradycji z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, dlatego wciąż aktywnie inwestujemy w rozwój i rozbudowę naszego zakładu, aby poszerzać swoje możliwości wytwórcze. Naszym celem jest dostarczanie lekarzom i farmaceutom szerokiego portfolio produktów umożliwiających innowacyjne oraz kompleksowe terapie.

Na każdym etapie dbamy o bezpieczeństwo.
FSP „GALENA” posiada najważniejsze certyfikaty dostępne w obszarze produkcji farmaceutycznej, w tym GMP (Good Manufacutirung Practice) świadczący o bezpieczeństwie na każdym etapie produkcji leków. Zasady te stosujemy również w wytwarzaniu suplementów diety oraz substancji farmaceutycznych.

Zachowujemy najwyższe standardy. Naszą misją jest dbanie
o zachowanie najwyższych standardów w opracowywaniu, badaniach oraz produkcji naszych preparatów. Wszystko to z myślą o pacjentach, a także lekarzach i farmaceutach polecających nasze leki. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój laboratoriów, linii produkcyjnych, a także w podnoszenie kompetencji zatrudnionych specjalistów.

Firma z polskim kapitałem. Nasza firma od zawsze związana jest z Wrocławiem. To tu, w dwóch zakładach produkcyjnych, zatrudniamy ponad 170 pracowników. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że wielu z nich jest jednocześnie właścicielami FSP „GALENA”, jednej z niewielu firm farmaceutycznych z całkowicie polskim kapitałem.

Copyright © 2023 galena.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności

Polityka Plików Cookies

Klauzule informacyjne

Designed by Amooco.