Oferta pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ W PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, automatyki, informatyki
  • Umiejętność obsługi technicznej urządzeń
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek i pomoc pracownikom Utrzymania Ruchu w określaniu przyczyn awarii urządzeń
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, lub kosmetycznym
  • Mile widziana znajomość standardów GMP, SZŚ oraz procedur jakościowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Chęć uczenia się, dociekliwość, techniczne zainteresowania
  • Zaangażowanie, sumienność, uczciwość

Opis stanowiska

  • Przygotowanie, ustawianie urządzeń sterowanych mechanicznie i numerycznie na liniach pakujących – blistrownica, kartoniarka, urządzenie do serializacji opakowań itp.
  • Obsługa i kontrola pracy obsługiwanych urządzeń
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń
  • Wytwarzanie produktów leczniczych i środków spożywczych zgodnie z wymaganiami GMP i HACCP, SZŚ
  • Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
  • Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Stosowanie się do obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym zasad higieny personelu, urządzeń i pomieszczeń
  • Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • współtworzenie sukcesu polskiej, rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • pakiet socjalny, pakiet medyczny
  • dobrą atmosferę w zespole oraz ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji