Oferta pracy

SPECJALISTA DS. ROZWOJU PORTFOLIO (FARMACJA)

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Doskonała znajomość rynku farmaceutycznego
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ofertą produktów w branży medycznej lub farmaceutycznej
  • Biegłość w poszukiwaniu i analizie danych literaturowych
  • Znajomość procesu prowadzenia prac rozwoju produktu, dopuszczenia go do obrotu i zarządzania cyklem życia produktu
  • Znajomość Prawa farmaceutycznego oraz  wytycznych europejskich dla produktów leczniczych stosowanych u ludzi
  • Umiejętność nawiązywania współpracy  z ekspertami zewnętrznymi i utrzymywania z nimi poprawnych relacji
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność wyznaczania priorytetów w organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Znajomość zasad rejestrowania produktów leczniczych, wyrobów medycznych
  • Znajomość baz danych, w tym: IQViA, PEX
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint

Opis stanowiska:

  • Wyznaczanie strategii w zakresie wdrożeń nowych leków, produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków
  • Analiza rynku w celu poszukiwania nowych rozwiązań produktowych oraz identyfikacji aktualnych trendów
  • Zarządzanie procesem opracowywania nowych produktów – projektowanie, wdrażanie, testowanie, rozwój zgodnie z trendami rynkowymi
  • Produktowa analiza inwestycji, kalkulacji kosztów dla nowych produktów
  • Przygotowywanie cyklicznych sprawozdań
  • Utrzymywanie bazy danych projektów i dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wdrożenia produktu na rynek
  • Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi UE
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi Pionami wewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów
  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientami zewnętrznymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Strategiczny wpływ na funkcjonowanie biznesu
  • Autonomię działania
  • Pakiet opieki medycznej
  • Odpowiednie narzędzia pracy